Menu

Blog o wszystkim inaczej

# Zwyczajny a jednak inny

Płatne komentarze opłacalne?

zwyczajnyinaczej

Kupno komentarzy opłacalne?

Wiele razy miałem zapytania czy warto to robić,itd,zajmując się trochę inną dziedziną ale także promocją stron,blogów itp,odpowiem tak...

Jeżeli zaczynasz dopiero swoją przygodę z blogowaniem,masz mały ruch,nic się nie dzieje,możesz kupić,ale najlepiej gdybyś sam sobie na spokojnie wymyślił te komentarze a ktoś wam to za opłatą wstawi ,często wiele stron wymaga zalogowania,lub wyświetla IP kto i jak skomentował więc sami nie możemy sobie wystawić ;-)

zwyczajnyinaczej_komentarze1Dlatego warto czasem sięgnąć po takie metody,dodatkowo przy wstawianiu komentarzy pojawi się ruch na waszej witrynie,oczywiście wszystko z umiarem,bardzo często i bardzo wielu wystawia opcje komentowania na Allegro za 1zł a zazwyczaj są to komentarze typy :

Dobre

fajne!

nsdbhjw

sratatata

ok

super

Takie nas nie interesują,dlatego szukajmy sprawdzonych i rzetelnych ludzi którzy nam to wykonają za niewielkie pieniądze bo ceny otwierają się od 1zł za komentarz aż do 100zł za pakiet np 5 komentarzy.

Dodatkowo nie którzy w komentarzach zawierają unikalne słówka które pozycjonują nasza stronę lub tym czym się zajmują ;-)

Oraz jak kogoś naprawdę zainteresuje treść/produkt to go pewnie skomentuje również,poda dalej(udostępni) lub w przypadku sklepu kupi.

CDN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Natalia] *.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja wolę trzymać się sprawdzonych metod jak pozycjonowanie. Może i jest to nieco dłuższa droga ale ostatecznie bardzo opłacalna i przynosząca wymierne efekty. Ja sama się tym nie zajmuję, zlecam to specjalistom.

© Blog o wszystkim inaczej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci