Menu

Blog o wszystkim inaczej

# Zwyczajny a jednak inny

Wyświetlenia na blogu - Chcesz więcej?

zwyczajnyinaczej

Wyświetlenia na blogu - Chcesz więcej?

Dzisiaj opisze wam sposób na podbicie wam statystyk w wyświetleniach ;-)

Zacznę od tego po co mi to ? a dlatego że między innymi z ilością wyświetleń ale nie tylko nasza strona jest wyżej w wyszukiwarce Google itp że osoby które fizycznie oglądają nasza stronę mogą się zainteresować treścią tam zawartą,no i by sobie wkleić statystyki na stronę ;-)

Wychodzę z założenia że lepiej mieć prawdziwych odbiorców a nie puste wejścia i nad tym między innymi pracuję ale na innych systemach z czego dzisiaj opisze wam taki który nie obciąży mocy obliczeniowej waszych PC

zwyczajnyinaczej_hiteleap2

Dzięki niemu zdobywamy minuty by je wymienić na wyświetlenia naszej strony/Stron,w wersji darmowej możemy zdobywać minuty z 2 komputerów(IP) oraz możemy posiadać w slocie 3 strony do zdobywania wyświetleń.

Jeszcze ciekawszą metodą jest gdy osoby się polecają to wtedy dostają 25% minut osoby poleconej oraz mogą je wymienić na PRAWDZIWE PIENIĄDZE,a pieniądze są znaczne bo mam poleconych 11 osób które także sobie nabijają a ja przez 4 dni zarobiłem w przeliczeniu z Dolary na zł - 87zł suma może głowy nie urywa,ale to jest praktycznie koszt rocznej opłaty np za domenę,więc widać że się opłaca,a takie pieniądze zawsze się przydadzą

zwyczajnyinaczej_hiteleap1

Klikając w baner poniżej rejestrujesz się w programie,oraz ty zarabiasz oraz ja ,dziennie na jedną stronę można nabić od 300 do 10tys wyświetleń,dodatkowo pobieramy po rejestracji program pod Windows lub Linuks który będzie przeglądał fizycznie witryny,on działa jak przeglądarka z licznikiem zazwyczaj na 60 sekund jest większość stron,możemy go zminimalizować do paska i niech pracuje w tle i nam zbiera minuty lub pieniądze ;-) Pieniądze można zbierać w Euro lub Dolarach.

zwyczajnyinaczej_hitleap3

Kliknij w baner i się zarejestruj :

Traffic Exchange

Oczywiście czym więcej komputerów/urządzeń tym lepiej,a jak już mamy takie zaplecze oraz wykupiony pakiet Pro możemy nawet nabić 50tys wyświetleń oraz zarobić parę dolarów,w dosyć poważnej sumie ;-)

Jeżeli macie pytania śmiało komentujcie,odpowiem ;-)

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Kasia] *.dynamic.gprs.plus.pl

    Jakoś nie jestem przekonana do takich wynalazków. Po prostu zlecam pozycjonowanie swojej strony i bloga specjalistom i jestem zadowolona z wyników. Naprawdę bardzo opłacalna inwestycja.

© Blog o wszystkim inaczej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci