Menu

Blog o wszystkim inaczej

# Zwyczajny a jednak inny

Milion wyświetleń twojego Bloga?

zwyczajnyinaczej

Milion wyświetleń twojego Bloga?

 Tak to możliwe!

zwyczajnyinaczej_stat_2

A to wszystko możliwe jest dzięki oprogramowaniu napisanemu przez Polaka:

Generator Wyświetleń PolSeo

zwyczajnyinaczej_generator1Program ma ogromne możliwości,pobierając wartościową paczkę(Bezpłatnie) IP,Możemy przez 24H nabić nawet 100tys wyświetleń.

Program jest lekki bo jego waga/rozmiar to mniej niż 500kb

Jest to jedno z tych urządzeń dzięki któremu podniesiemy nasze statystyki bloga czy witryny a nawet czasem możemy korzystać z niego zarobkowo bo sam się spotkałem że za 100tys potrafili proponować 500zł lub i więcej jak Polskie IP..

zwyczajnyinaczej_generator2

 

zwyczajnyinaczej_generator3a

Do programu polecam ładować mniejsze paczki IP z tego względu ze ogromne ilości będą długo się mieliły zanim program wystartuje,więc polecam do 30-50 tys IP załadować gdzie dzięki temu nabijemy około 100tys wyświetleń przez niecałą godzinę.

zwyczajnyinaczej_generator3_1

Dobre paczki za Darmo pobierzemy TUTAJ

 Klikamy Skip i ze strony pobieramy interesujące nas IP można zapisać to w standardowym dokumencie TXT

zwyczajnyinaczej_generator3_2

Statystyki

zwyczajnyinaczej_generator3_3Teraz śmiało będziesz mógł/a polepszyć swoje statystyki ;-)

Czy to ma sens?

W pewnym sensie tak bo jak sami np odpowiemy na zapytanie potencjalnego klienta odnośnie współpracy chciałby zobaczyć nasze statystyki,i jeżeli forma bloga odpowiada to ostatnią rzeczą jaka skłania do współpracy jest statystyka na poziomie i liczba czytelników.

Dodatkowo wcale nie musimy podnosić statystyk naszego bloga a po prostu możemy sobie dorobić sprzedając wyświetlenia a chętnych jest tylu że braknie sprzedających ;-) więc na opłatę hostingu lub domeny zarobimy a to na pewno się przyda! ;-)

 

Program pobierzemy Tutaj :

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Emilia] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nieuczciwe raczej to.

 • zwyczajnyinaczej

  Zależy jak na to patrzeć,z jednej strony nieuczciwe ale z drugiej strony ludzie są skłonni płacić za wyświetlenia takie sumy że auto można kupić ;-) a jeżeli nie ma pracy ludzie są skłonni płacić,dają ci umowę to lepsze to niż kraść by utrzymać siebie lub rodzinę ;-)

 • Gość: [Franek] *.unknown.vectranet.pl

  Zarabianie poprzez reklamy, to świetny sposób na dodatkowy zarobek, jeśli ktoś posiada własny blog lub stronę. Moim zdaniem teraz warto postawić na szkolenia digital marketing, które są przyszłością. Za niedługo będę miał pierwsze zajęcia i mam nadzieję, ze się dużo nauczę. Świetny blog, na którym można zawsze znaleźć wiele porad oraz ciekawostek. Powodzenia w dalszej pracy!

 • Gość: [Wiki] 185.30.125.*

  Brzmi to bardzo ciekawie. Zdecydowanie muszę to sprawdzić i przetestować. W końcu każdy pragnie o milionach wyświetleń swojego bloga. ;)

© Blog o wszystkim inaczej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci