Menu

Blog o wszystkim inaczej

# Zwyczajny a jednak inny

Marzenia – jak zainwestować?

zwyczajnyinaczej

Zastanawiasz się jak znaleźć pieniądze na spełnienie swoich marzeń? Załóż e-lokatę Na plusie w Banku Ochrony Środowiska, a przekonasz się, że to najlepsza inwestycja. Lokata może być założona online, więc nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zacząć oszczędzać na swoje marzenia. Rozwiązanie proponowane przez Bank Ochrony Środowiska to wygodny sposób zbierania funduszy na realizację Twoich marzeń i planów. Minimalna kwota lokaty to zaledwie 1 tysiąc złotych, a promocyjne oprocentowanie wynosi nawet 2,80% w skali roku. To propozycja, obok której trudno przejść obojętnie!

zwyczajnyinaczej_lokata

Inwestowanie w przyszłość

Chcesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę? Bank Ochrony Środowiska ma dla Ciebie specjalną propozycję. E-lokata Na Plusie to idealny sposób lokowania nadwyżek oszczędności i odkładania środków na przyszłe wydatki. Pieniądze są bezpieczne i przynoszą zyski, a przecież o to właśnie chodzi w oszczędzaniu. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Ochrony Środowiska, czyli dla osób, które nigdy nie posiadały w nim żadnych produktów bankowych. Środki zabezpieczone są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, a termin lokaty to 3 miesiące, przy czym po jego upływie może ona zostać odnowiona na kolejny okres. Wniosek można złożyć na stronie banku, klikając przycisk „Załóż lokatę przez Internet”

zwyczajnyinaczej_lokata2

Potencjał Banku

Bank Ochrony Środowiska wyróżnia się potencjałem ekologicznym, a jego poczynania można śledzić w social mediach. Umożliwia sprawne zarządzanie finansami a pomocą sprawdzonych narzędzi. Środkami można dysponować za pomocą urządzeń elektronicznych i mobilnych, co jest bardzo ważne w dzisiejszych zabieganych czasach. Ponadto bank ten oferuje szeroki wybór produktów finansowych, które powstały z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W ofercie są różnego rodzaju lokaty, w tym również takie, w których można negocjować oprocentowania. Bank Ochrony Środowiska to również możliwość sfinansowania zakupu nieruchomości czy poprawienia płynności finansowej.

Komentarze (8)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Basia] *.static.tld.pl

  Polecam Bank,a w szczególności Pana Wojtka który potrafił rzetelnie doradzić jak ulokować ciężko zarobione pieniądze..jeszcze raz dziękuję ;-)

 • Gość: [robcio] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Bank sam w sobie nie jest zły,ale czy te lokaty bezpieczne?

 • Gość: [Piko] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Kasę lepiej trzymać w skarpecie Bezpieczniej!

 • Gość: [Edward] *.ip-54-38-158.eu

  Chyba najlepszy Bank w Polsce,szybkie przelewy zagraniczne,i odwrotnie

 • Gość: [Nikoś] *.ip-54-38-214.eu

  A ja się zawiodłem,zero pomocy przez telefon,przez internet, już na dniach zamykam konto,i wam radzę.....bo na rowerze szybciej z anglii przyjadę niż ci w tym banku pomogą!

 • ktlx96

  Ja też jestem zwolennikiem "trzymania pieniążków w skarpecie" a co do pomnażania pieniążków zapraszam na mojego bloga, niebawem pojawi się więcej.
  coinyscarb.blox.pl/html

 • Gość: [Inwestor] *.dynamic.chello.pl

  Możliwosci inwestowania pieniędzy jest tak naprawdę wiele. Jedyną decydującą kwestią jest ryzyko. Osobiscie lubię lokaty wraz z funduszami inwestycyjnymi. Często można otrzymać za nie bonusy, a na koniec wyciągnąć nawet 6-7% rocznie.

 • Gość: [Dariaa] 185.30.125.*

  Wiele zależy też od tego kto jakie ma marzenia ;) Moim zdaniem obecnie najlepiej zainwestować we własny biznes, gdyż praca na etacie nie umożliwia, aż tylu korzyści co własna firma ;)

© Blog o wszystkim inaczej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci