Menu

Blog o wszystkim inaczej

# Zwyczajny a jednak inny

Huawei Band A2 – Motywator ruchu?

zwyczajnyinaczej
Aktywność fizyczna, zwłaszcza na świeżym powietrzu, pozwala nie tylko utrzymać sprawność, ale też skutecznie poprawia samopoczucie. Kapryśna aura, obniżony nastrój czy inne problemy sprawiają niekiedy, że trudno jest zmobilizować się do codziennej porcji ruchu. Wtedy znakomicie sprawdzi się smarwatch Huawei Band A2, który nazywany jest motywatorem ruchu.

huawei__10

Dlaczego warto się ruszać?

 
Każdy wie, że sport to zdrowie, oczywiście w rozsądnych dawkach. Odpowiednio dopasowane ćwiczenia pozwalają poprawić wydolność fizyczną i siłę mięśniową, zapewniają wzrost odporności oraz znacznie lepsze samopoczucie. Ruch wzmacnia serce oraz układ krwionośny, a do tego ułatwia radzenie sobie ze stresem. Wynika to przede wszystkim z tego, że podczas aktywności fizycznej organizm dotlenia się i wydzielane są endorfiny, nazywane też hormonami szczęścia.
Osoby, które regularnie uprawiają sport lepiej śpią, dzięki czemu są bardziej wypoczęte. Ponadto rzadziej chorują, a jeśli już dopadnie je jakiś wirus lub bakteria, to znacznie szybciej zdrowieją. Zdecydowanie najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest ćwiczenie po godzinie dziennie. Systematyczność można sobie ułatwić za pomocą nowoczesnego smartwatcha Huawei Band A2.


Huawei Band A2 – Specyfikacja

 
Huawei Band A2 to smartwatch wyposażony w bardzo czytelny ekran OLED – na dotykowym ekranie można łatwo sprawdzić wszelkie powiadomienia o połączeniach i wiadomościach. Urządzenie zakładane jest na nadgarstek. W trakcie użytkowania nieprzerwanie mierzy ono puls oraz aktywność sportową. Informacje podawane są w czasie rzeczywistym.
Smartwatch Huawei Band A2 monitoruje też jakość snu. Urządzenie jest odporne na zalanie – ma ochronę na poziomie IP67. Wyposażono je w interfejs 4.2, dzięki czemu zużycie energii jest mniejsze a synchronizacja urządzeń nieprzerwana. Dodatkowo można korzystać z funkcji budzika, krokomierza czy alertu bezczynności. Oprogramowanie niezbędne do korzystania ze smarwatcha to Huawei Wear, które zarządza samą opaską, oraz Huawei Health, które pozwala analizować dane związane z aktywnością.
 

Autor : Lekkostrawny

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • kpdwiejak

    świetna sprawa:) trzeba będzie wypróbować:)

  • Gość: [lekkostrawny] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    świetny gadżet ! trzeba go mieć,pomaga w ćwiczeniach dodatkowo zegarek i budzik na wielki plus!

  • Gość: [Maria] *.164.rako-lan.pl

    Wygląda naprawdę interesująco to urządzenie, ja w ostatnim czasie kupiłem sobie pulsometr polar tutaj: www.studio-sport.pl/ ale taki gadżet też może mi się przyda:) Obecnie nie wyobrażam sobie biegania bez pulsometru. Takie urządzenia naprawdę dużo dają :)

© Blog o wszystkim inaczej
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci